Centrico Apartamento Con Piscina Anapoima
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Anapoima te genieten, verblijf in Centrico Apartamento Con Piscina Anapoima, gelegen op minder dan 800 meter afstand van Plaza de Mercado Anapoima en op slechts 8 minuten te voet van Iglesia de Anapoima.
Een wandeling van 5 minuten brengt u naar het centrum van Anapoima.
Dit appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op een paar stappen verwijderd van Cootransvilla es para La Mesa busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Iglesia de Anapoima76 km
- Capilla1353 km
- Inmaculada404 km
- Parque Liberia1403 km
- Santa Ana de Anapoima81 km
- Plaza de Mercado Anapoima375 km
- Luchthavens
- Bogota Luchthaven89 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Centrico Apartamento Con Piscina Anapoima te boeken?
De prijs van het boeken van Centrico Apartamento Con Piscina Anapoima is $158. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Centrico Apartamento Con Piscina Anapoima?
De dichtstbijzijnde bushalte is Flota San Vicente es para Girardot en deze bevindt zich binnen slechts 5 minuten te voet van Centrico Apartamento Con Piscina Anapoima. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Centrico Apartamento Con Piscina Anapoima?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Centrico Apartamento Con Piscina Anapoima. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 45 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is.